kırşehir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
kırşehir

HomeHome  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

Aşk benim hiç Senim olmamış

Go down 
3 posters
AuthorMessage
tehlike
Sitebekçisi
Sitebekçisi
tehlike

Male

Aşk benim hiç Senim olmamış Empty
PostSubject: Aşk benim hiç Senim olmamış   Aşk benim hiç Senim olmamış Empty1/31/2009, 15:48

Varlığınla yokluğun arasında kalmayacağım artık, sadece olmayacaksın. Sensiz kalma ihtimali olmayacak aleyhine kurulmuş cümlelerimin sonunda. Belki birkaç satır arasında unutulacaksın bir müddet sonra. İçimden olmayacak, boş bir kağıdın gölgesine sığınmayacak sana sitemlerim. Hani hep kızardın ya “Konuş konuş konuş” derdin, haykırabilir miyim şimdi korkaklığını. Bıraktığın bu mavi düşleriyle avunan yalnızlığı, artık sahiplenilmeyecek olmanın burukluğunu yaşarken, haykırabilir miyim dersin, susar mıyım, gülüp geçer miyim yoksa …?
Aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi farzetmeli, unutmalı. Seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim. Var olduğum her yer aşk(ın) şehri olmalı artık, yeniden sevmenin, sevilebilmenin yeri her yer, zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için. Evet, sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni yaşanmış tüm zamanlara, uzaklaşan her adımımla hapsetmeliyim bu anılar sokağına. Kopan takvim yaprakları sensiz geçen günleri saymamalı, bende yokluğunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım. Her yeni güne seni getirmedi diye isyan etmemeliyim. Kabullenebilmeli, hazmedebilmeli, aldırmamalı hatta sana hak verebilmeliyim. Bu satırlarla büyümeye başlamalıyım, sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için. Zira yoksun. Sanki benim hiç senim olmamış, sanki bizi hiç yaşamamışız, sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı mırıldanmış ve sonra yarım bırakmışız gibi. Artık yeni bir şarkı söylemenin vakti, Yaşanmışlığına, yitikliğime hiç aldırmadan,
Sanki benim hiç senim olmamış gibi…
Back to top Go down
hata25
yetkinyönetmen
yetkinyönetmen
hata25

Male
İş/Hobiler : kankamweb

PostSubject: Re: Aşk benim hiç Senim olmamış   Aşk benim hiç Senim olmamış Empty2/2/2009, 16:47

hımm güzelmiş
Back to top Go down
https://graficmedia.forum.st
the end
Moderator
Moderator
the end

Male
İş/Hobiler : öğrenci
kişisel ileti : delu

PostSubject: Re: Aşk benim hiç Senim olmamış   Aşk benim hiç Senim olmamış Empty3/30/2009, 16:40

güzel tehlike
Back to top Go down

Aşk benim hiç Senim olmamış
Back to top 
Page 1 of 1